Řezivo

Prodej řeziva

 

Stavební řezivo je nejpotřebnějším materiálem při stavbách, proto se snažíme vyrábět veškeré velikosti, které by splňovaly vaše přání.Stavební řezivo je konstrukční dřevo vhodné na jednotlivé prvky dřevěných konstrukcí staveb, jako jsou dřevěné stropní konstrukce, střešní latě, krovy, betonářské bednění, konstrukce pro ploty, zahradní stavby a další.

Hledáte spolehlivou a profesionální firmu na prodej řeziva? Potřebujete nakoupit řezivo různých kvalit pro svoje stavby, dřevostavby, ploty či jiné konstrukce? Pak se na nás obraťte! Preferujeme potřeby klienta a snažíme se mu maximálně vyhovět.

Od samého začátku se zabýváme prodejem stavebního řeziva, palubek a desek OSB. Nabízíme mimo jiné prodej palivového dřeva a další doprovodné služby (doprava). Prodej řeziva je naší prioritou, proto usilujeme o to, abychom uspokojili širokou skupinu zákazníků od domácích kutilů, řemeslníků až po poptávku firem. 

Při dodávce dřeva klademe maximální důraz na kvalitu prodávaného řeziva, které je zárukou dobrých konstrukčních vlastností s dlouhodobou trvanlivostí. Především se jedná o vyloučení napadení hmyzem a dodržení postupu výroby řeziva podle dřevařských norem (kvalitní prosušení).

  CENÍK ke stažení

Napište nám

info@pilapribice.cz

Zavolejte nám

+420 775 201 786

Kde nás najdete

Přibice